تبلیغات

انتشار آلبوم جدید استاد خواجه امیری با نام قصه زندگی فقط یک هفته ی دیگر…

انتشار آلبوم جدید استاد خواجه امیری با نام قصه زندگی فقط یک هفته ی دیگر… 5.00/5 (100.00%) 1 رأی

آلبوم قصه زندگی باصدای دلنشین استاد ایرج یک هفته دیگر در بازار 

– —– – —– –

– —– – —– –

بیوگرافی مختصری از ایرج
حسین خواجه امیری به تاریخ ۱۳۱۱/۱۰/۱۱ در خالدآباد نطنز در خانواده ای هنرمند به دنیا آمد. پدربزرگش از خوانندگان بنام زمان ناصرالدین شاه بود و پدرش که از صدایی خوش و رسا برخوردار بود و ردیف میدانست مدتها او را تحت تعلیم خویش قرار میدهد. حسین در همان زمان در مراسم های تعزیه خوانی شرکت میکرده و نزد تعزیه خوانانی که ردیف و دستگاه میدانستند به یادگیری آواز پرداخت. وی پس از پایان تحصیلات ابتدایی به تهران رفته و در سال ۱۳۲۶ به مکتب استاد ابوالحسن صبا راه می یابد و به مدت دو سال پیاپی در محضر ایشان دانسته های خویش را تکمیل مینماید.
حسین خواجه امیری متخلص به (ایرج) از موفق ترین و سرشناس ترین خوانندگان موسیقی اصیل ایران است. وی پدر احسان خواجه امیری (خواننده) و الیکا خواجه امیری (نوازنده و مدرس پیانو) است.
ایرج از خواننده های صاحب سبک ایران است و صدایش از معدود صداهای شش دانگ، جاودان و صدایی که توانایی اجرای هر چه را بیش از حد انتظار داشت و طرفداران بیشمارش در سراسر ایران گواه این سخنند.
– —– – —– –
بهمن بابازاده: آلبوم ایرج (حسین خواجه امیری) یک هفته بعد در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.این آلبوم توسط شرکت پخش دنیای هنر (۶۶۷۸۶۰۰۰) یک هفته بعد در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد. علاقمندان به این استاد از طریق این شرکت می‌توانند از تاریخ دقیق انتشار این آلبوم مطلع شوند.گفتنیست نشست خبری و رونمایی از این آلبوم روز یکشنبه ۱۴ اسفند ماه ساعت ۳۰: ۱۰ در محل دفتر خبرگزاری پانا برگزار خواهد شد.

– —– – —– –

دیدگاهتان را بنویسید


1 + = 6